خواب و خوابهای جالب

ما می­دانیم که انسان و احتمالا بیشتر یا برخی از جانوران در طی شب یا روز که به خواب می­ روند، خواب می­ بینند. اما آیا روزی مشخص خواهد شد که گیاهان و حتی موجوداتی که ما با چشم خود نمی­ بینیم نیز خواب می­ بینند. موجوداتی از قبیل جن( و زیر مجموعه های آنان)، موجودات فضایی، موجودات ریز میکروسکوپی ( از قبیل میکروب، ویروس، باکتری و.)، سلولهای بدن ، اسپرمها و تخمکها نیز آیا خواب می­ بینند یا اصلا به خواب می­ روند. در حال حاضر شاید هنوز وجود جن و موجودات فضایی بطور قطع تایید نشده اما بنده نه تنها موجودیت آنها را نفی نمی­ کنم بلکه به وجودشان کاملا ایمان دارم. از مسئله خواب دیدن دیگر موجودات که بگذریم در مورد خواب دیدن خود انسان نیز هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست و اینکه چرا ما خواب می­بینیم و منشأ این خواب دقیقا چیست و کجاست؟

آیا خواب دیدن نوعی تفریح و سرگرمی وجود دیگری در خود ماست

این اثر کوتاه،تحقیقی در مورد خواب می­باشد که امیدوارم با کمک شما خواننده محترم که علاقه به تحقیق درباره فرایند خواب می­ باشید کاملتر گردد . لذا از شما دوست عزیز تقاضا دارم در صورتیکه انتقاد و پیشنهاد یا دانشی در مورد خواب داری یا اینکه خوابهای جالبی دیدی که مایلی دیگران نیز بدانند و بخوانند با ایمیل داخل کتاب در ارتباط باشی . زیرا این کتاب قرار است با کمک شما هر روز کامل و کاملتر گردد . شاید با کشف علت خواب دیدن راهی آسان به چیستی و هستی موجودات باز گردد.
این محصول به صورت یک فایل pdf است و 14 صفحه دارد.

خرید

,خواب,خواب مار,خواب به انگلیسی,خواب رفتن دست و پا,خواب دیدن,خواب افتادن دندان,خواب و بیدار,خواب نوزاد,خواب طلا,خوابم نمیبره تتلو,خواب مار دیدن,خواب مار سیاه,خواب مارمولک,خواب مار بزرگ,خواب مار سبز,خواب مار آبی,خواب مارمولک بزرگ,خواب مار قرمز,خواب مار نیش زدن,خواب به انگلیسی چه می شود,خواب به انگلیسی چیست,خوابی به انگلیسی,خوابی به انگلیسی چی میشه,تخت خواب به انگلیسی,لباس خواب به انگلیسی,خواب ماندن به انگلیسی,اتاق خواب به انگلیسی,چراغ خواب به انگلیسی,خواب رفتن دست و پا را جدی بگیرید,خواب رفتن دست و پا در بارداری,خواب رفتن دست و پای چپ,خواب رفتن دست و پاها,خواب رفتن دست و پا طب سنتی,خواب رفتن دست و پا نشانه ی چیست,خواب رفتن دست و پای راست,خواب رفتن دست و پا از چیست,خواب رفتن دست و پا در کودکان,خواب دیدن مرده,خواب دیدن سگ,خواب دیدن دندان,خواب دیدن حامله بودن خودم,خواب دیدن افتادن دندان,خواب دیدن اتش گرفتن منزل,خواب دیدن سیل,خواب دیدن مار,خواب دیدن بچه,خواب افتادن دندان جلو,خواب افتادن دندان خراب,خواب افتادن دندان نیش,خواب افتادن دندان بالا,خواب افتادن دندان عقب,خواب افتادن دندان پایین,خواب افتادن دندان ها,خواب افتادن دندان جلو بالا,خواب افتادن دندان عقل,خواب و بیداری بیژن مرتضوی,خواب و بیدار قسمت اخر,خواب و بیدار قسمت 20,خواب و بیدار قسمت 21,خواب و بیدار قسمت 5,خواب و بیدار قسمت ۹,خواب و بیدار 21,خواب و بیدار قسمت ۱۶,خواب و بیدار قسمت 9,خواب نوزاد دو ماهه,خواب نوزاد پنج ماهه,خواب نوزاد سه ماهه,خواب نوزاد پسر,خواب نوزاد دختر,خواب نوزاد چند ساعت است,خواب نوزاد چهار ماهه,خواب نوزادان,خواب نوزاد در ماه اول,خواب طلا دیدن,خواب طلا خریدن,خواب طلایی دیده دیده رفتم,خواب طلا دیدن چه تعبیری دارد,خواب طلاق,خواب طلا هدیه گرفتن,خواب طلا دیدن برای زن,خواب طلا گرفتن,خواب طلا یدن,خوابم نمیبره تتلو Mp3

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : خواب ,دیدن ,دندان ,افتادن ,رفتن ,انگلیسی ,خواب دیدن ,افتادن دندان ,خواب افتادن ,خواب رفتن ,خواب نوزاد ,خواب افتادن دندان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش فروشگاه اینترنتی Hotnews بهینه سازی سایت | آموزش سئو سایت هجرت‌نوشته‌ها Renee خرید کتاب زبان سوگولی نت اساتید آموزشگاه زبان شکوه بابل اثاثکشی آموزش عکاسی